Podmínky spojení s přáteli z Vesmíru a se Stvořitelem

Tyto podmínky jsou uvedeny v textu “Rozhovorů”, a zde je jen souhrnně uvádím. Vy, kteří máte příliš materialistické myšlení, a máte potlačen cit, zaměřte se na odstranění těchto bariér. Tyto podmínky jsou vlastně i dodržováním Kosmických zákonů Stvořitele našeho, a díky nim si zvýšíte a stabilizujete svoji vibrační - duchovní úroveň. Vesmírní lidé touží se spojit s každým člověkem, který splňuje tyto podmínky. 6.7. 1998 se v  českých zemích spojuje 670 000 lidí, z toho 200 000 dětí si denně s nimi povídá. Se Stvořitelem se také může spojit kdokoli po splnění těchto podmínek. K tomuto spojení nepotřebujete žádné teleskopy, ani projekty CETI nebo SETI !!!!!

1. Žít láskyplným, harmonickým a duchovně - citově založeným, spořádaným životem. Milovat svého ducha i své fyzické tělo, tím milujete svého Stvořitele, neboť vy jste jeho součástí. Nepít nadměrně alkohol, nejlépe vůbec, kuřáci omezit cigarety, nejlépe vůbec. Odpustit si !!!

2. Milovat ostatní lidské bytosti,i ty,které vám ubližují,neboť oni dělají jen to,co umí.Odpustit jim!

3. Milovat všechna ostatní Stvoření, “živá” i “neživá”, tj. přírodu, rostliny, zvířata, i planetu Zemi, která je vyšší bytostí, nežli my sami.

4. Omezit pojídání masa na minimum, nebo vůbec (lze začít komunikovat cca po 10 dnech od onoho dne).

5. Zlikvidovat - zničit negativní literaturu, tj. knihy a časopisy o válkách, erotice a negativních mimozemšťanech (UFO - únosy, zřícení lodí apod.). Nekomunikovat s negativními mimozemšťany.

6. Nečíst negativní knihy a časopisy, nesledovat negativní filmy, je dobré ignorovat politiku, neboť je plná hrubých vibrací.

7. Nemít přebytečný majetek (2 a více domů pro sebe, 2 a více auta pro sebe .... atp.).

8. Pomáhat lidem v nouzi dle vlastních možností.

9. Pracovat alespoň minimálně pro lidi ve věci šíření informací o přátelích z Vesmíru, a to mírným, nevnucujícím postupem.

10. Neubližovat jiným Stvořením.

Při vlastním oslovení lze postupovat takto:

“Drahý Stvořiteli, mnou milovaný, prosím o spojení - s Tebou.

- s mými přáteli z Vesmíru, s Aštarem, Ptaahem, ... atp. ”

Při tom je nutné mít ty nejčistší myšlenky a lásku v srdci, v ruce tužku a připraven papír, pokud chcete psát.

Dále je vhodné sdělení ověřovat,a to u více lidí !!!